Розклад дійсний з 19.08.19 по 25.08.19
  • Aerobics
  • Aqua Fitness
  • Cycling
  • Boxing
  • Kids
  • Swimming Pool
  • Teens
  • Squash Kids
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
8:30
Hatha Yoga
Andrey
(комерційний)
8:30
Hatha Yoga
Andrey
(комерційний)
10:00-11:15
Pilates
Katya
10:00-11:15
Pilates
Katya
11:00-12:00
Body Balet
Katya
11:00-12:00
Base Step
Luka
11:00-12:00
Body Balet
Katya
11:00-12:00
Base Step
Luka
11:00-11:45
Tabata
Inga
11:00-11:45
Super Sculpt
Karina
12:00-12:45
Tabata
Inga
12:00-12:45
Body Balet
Katay
11:00-11:45
Body Balet
Katay
12:00-13:00
Stretch
Katay
13:00-14:00
STRETCH
Katya
12:00-13:00
STRETCH
Katay
12:00-12:45
Pilates
Karina
13:30-14:15
Hadu
Irina
13:00
Hatha Yoga
Luka
13:30-14:15
Hadu
Irina
13:00
Hatha Yoga
Luka
13:00
Hatha Yoga
Luka
17:00-17:45
Kids time
17:00-17:45
Kids time
17:00-17:45
Kids time
17:00-17:45
Kids time
17:00-17:45
Kids time
18:00-18:45
Pilates
Karina

 

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
16:00-19:00
Kids Time
16:00-19:00
Kids Time
19:00-20:00
Swimming
Artur
19:00-20:00
Swimming
Alexandr
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
11:00-11:45
Oleg
11:00-11:45
Oleg
(комерційний)
11:00-11:45
Oleg
11:00-11:45
Oleg
(комерційний)
11:00-11:45
Oleg
11:00-11:45
Nastya
19:00-19:45
Nastya
19:00-19:45
Nastya
19:00-19:45
Nastya
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
13:00-14:00
Tae Bo
Inga
13:00-14:00
Tae Bo
Inga
(комерційний)
13:00-14:00
Tae Bo 
Inga
13:00-14:00
Tae Bo
Inga
(комерційний)
13:00-14:00
Tae Bo 
Inga
13:00-14:00
Tae Bo 
Inga
(комерційний)
19:00-20:00
Tae Bo
Inga
19:00-20:00
Tae Bo
Inga
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
10:00
Kempo 1,2
17:00
Kempo 1,2
17:00
Kempo 1,2
17:00-17:45
Гимнастика
17:00-17:45
Гимнастика
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
11:00
Рибки
12:00
Дельфіни
17:00
Рибки
17:00
Рибки
18:00
Дельфіни
18:00
Дельфіни
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятница Субота Неділя
17:00
PILATES 
(A)
17:00
PILATES 
(A)
17:30
Cardiomix 
(A)
13:00
Качалка
(т)
18:00 (T)
Качалка
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятница Субота Неділя
16:00
Сквош – 2
17:00
Сквош – 3
17:00
Сквош – 3