Чемпіони тренуються в Kiev Sport Club! Один день з Василем Вірастюком

20.12.2018

Свій суботній день Василь Вірастюк — найсильніша людина планети завершує у Kiev Sport Club, на бульварі Дружби народів. Він приїжджає сюди разом з 10-річним Олегом. Крім зіркового батька та сина цього вечора у спортзалі лише один відвідувач.

Середній син Вірастюка Олег називає свого тата «справедливим». «Він завжди вислухає всі точки зору та зробить правильні висновки», – каже хлопець

 

Вдома на Вірастюка чекає борщ.

– Дружина вже кіпішувала – борщ пропадає, – каже Василь. – Вона зварила, а Олег ігнорує. Адам також сьогодні проігнорував. Я вже третій день перше не їм. Інну це дуже нервує.

Вірастюк каже, що тренується п’ять-шість разів на тиждень. Під час вибору спортзали ставку робить на атмосферу.

– Вона має бути мотивуючою, – каже він. – До речі, тут поверхом нижче у перукарні завжди стрижеться Віталік Кличко. Вже багато років. Є тільки один майстер, якому він довіряє, звуть його Олег.

Поки Вірастюк пітніє на тренажерах, намагаємось отримати декілька порад.

– Що треба знати новачку?

– Завжди працюйте з тренером. Ти і так «нуль», а коли в зал прийдеш – будеш «нуль», помножений на «нуль». Ти не знаєш методики, не знаєш елементарно, де і які групи м’язів…

І ще порада, – хитро посміхається він. – Ніколи не задавай питання людині, яка почала робити свій підхід. Це тільки жінки можуть одночасно працювати і язиком тріпати. В спортзалі цього не бажано робити. Ніколи не беріть мобільний на тренування. Він постійно буде вам заважати сконцентруватися.


Вірастюк радить новачкам: «Завжди займайтеся в спортзалі з досвідченим інструктором»

– Чого в спорті більше – болю чи задоволення?

– В тренувальному процесі, звісно, болі. Задоволення приходить, коли є результат. Спорт – це біль, так. Ті, хто не вміють і не готові його терпіти, їм немає чого робити в спорті.

 

Повна стаття «Один день з Василем Вірастюком» : www.pravda.com.ua